Ben aday mıyım?

Kilo verme ameliyatına uygun olup olmadığınızı öğrenin

Burada BKİ Hesaplayın
kg
cm
Amerika Birleşik Devletleri'nde yetişkinlerin yüzde 30'undan fazlası obez olarak kabul edilmektedir. Estetik bir endişeden çok daha fazlası olan obezite, diyabet , yüksek tansiyon , yüksek kolesterol , uyku apnesi ve osteoartrit gibi bir dizi sağlık sorununa neden olabilir .

Kilo verme ameliyatı ile ilgili yaygın bir yanılgı, bunun sadece morbid obezler için olduğudur. Sadece 50 kilo fazla kiloluysanız, kilo verme ameliyatı için aday olabileceğinizi görünce şaşırabilirsiniz. Büyük sağlık sorunları ortaya çıkmadan önce kilo verme ameliyatını düşünmenin önemli olduğuna inanıyoruz.

Fazla kilolu ve obez bireylerin çoğu diyet ve egzersiz yoluyla fazla kilolarını kaybetmeye çalışırken, çoğu başarısız olur. Bazen, başarısızlığın nedeni genetik veya hastalık nedeniyle kişinin kontrolü dışındadır. Bu insanlardan biriyseniz, kilo verme ameliyatı cevap olabilir.

Bariatrik cerrahi için hasta seçimi Ulusal Sağlık Enstitüleri (NIH) kriterlerine ve aşağıdakilere dayanmaktadır :

Sigorta müşterileri için: BMI 35'ten büyük

Kişisel yatırım veya finansman müşterileri için BMI 30'dan büyük

Mide Balonu hastaları için: BMI 27'den büyük

Birkaç farklı sigorta kabul ediyoruz. Sigorta kullanmayı planlıyorsanız, obezitenin cerrahi tedavisi kapsamında olup olmadığınızı ve aday olup olmadığınızı sigortanızın belirleyebileceğini unutmayın. Prosedürünüzden önce belirli kriterleri karşılamanızı isteyebilirler. Sigorta uzmanımızın avantajlarınızı ve uygunluğunuzu doğrulaması için burayı tıklayın.

Kişiye özel tedavi yöntemi

Benim İçin Hangi İşlem Doğru?

En popüler bariatrik cerrahi prosedürlerimiz Blossom Bariatrics Safe Sleeve® (aka Gastrik Sleeve) , Gastrik Bypass ve Turbo Sleeve / SIPS Prosedürüdür . Bu prosedürler midenin boyutunu azaltarak ve besin emilimini azaltarak çalışır.

Her müşterinin kendine özgü sağlık sorunları ve kilo verme hedefleri olduğundan, yalnızca bir bariatrik cerrah ile kişisel bir konsültasyon hangi prosedürün sizin için en iyi olduğunu belirlemenize yardımcı olabilir.

İşleyiş ve sonuca göre

Neden Bariatrik Cerrahi?

Kilo verme (bariatrik) ameliyatını düşünen kişilerin çoğu, bunu, diyet programlarına katılım, kilo verme ilaçları alma ve egzersiz de dahil olmak üzere yıllarca başarısız diyet girişimlerinden sonra yapar. Yıllarca kilo verip tekrar kazandıktan sonra, kendinizi suçlamak alışılmadık bir şey değil. Müşterilerimizin çoğu birçok diyet uyguladı ve sonunda başarısızlık hissine kapıldı. Blossom Bariatrics'te, özel Mükemmeliyet Merkezi cerrahları ve ekibinden güvenli bir destekleyici ortam, başarılı yaşam değiştiren kilo verme ve şefkatli bakım sunuyoruz.

Morbid obezite, ömür boyu tedavi gerektiren bir hastalıktır. Bariatrik cerrahi, hastanın anatomisini ve fizyolojisini değiştirirken, önemli ölçüde kilo kaybına ve yandaş hastalıkların tersine çevrilmesine veya iyileştirilmesine olanak tanıyan bir tedavi seçeneğidir.
Aday mıyım?
Aşağıdaki formu doldurarak öğrenin ve bir Sağlıklı Yaşam Koordinatörü sizinle doğrudan iletişime geçecektir.