Obezite Türk
Hayatı yaşa, kaçırma!
Hakkımızda
Obezite dünya genelinde her yaştan kişiyi etkileyen kronik bir sağlık sorunudur. Obezitetürk olarak biz alanında tecrübeli cerrahlarımız ile fazla kilolarından kurtulup sağlıklı bir başlangıç yapmak isteyen hastalarımıza en kaliteli hizmetleri sağlamak amacıyla faaliyet gösteriyoruz. Obezitenin gerek fiziksel gerek psikolojik etkileri olduğu gerçeğinden hareketle hastalarımıza 360 derecelik hizmet sunma prensibini benimsiyoruz. Daha mutlu yarınlar mümkün; bu felsefe ile hastalarımızla sonu zaferle bitecek yolculuklara çıkmayı hedefliyoruz.
Misyon
Çağımızın salgınını birlikte yenmek adına uzman kadromuzu sürekli genişletmek, hastalarımıza en kaliteli tedavi seçeneklerini sunarak hayata yeni bir başlangıç yapmalarına aracılık etmek.
Vizyon
Sağlığın korunması ve iyileşmesi adına gerekli çağdaş standartları yakalamak, ileri teknoloji ve kişiye özel tedavi ayrıcalıklarıyla hastalarımıza en kaliteli tedavi seçeneklerini sunmak.
Uzman Ekibimiz
Türkiye’nin alanında uzman ekibi bir arada
Tüp mide ameliyatı, mide balonu uygulaması, mini bypass, RNY gastrik bypass gibi obezite cerrahisi yöntemlerinde ve revizyonel bariatrik cerrahi alanında deneyimli uzman kadromuzla; en yüksek standartlarda hizmet veriyoruz. Hastalarımıza özel tedavi seçeneklerini değerlendiren uzmanlarımızla, hastalarımızın hedeflerine ulaşabilmeleri adına en doğru tedavileri uyguluyor ve süreç boyunca yanlarında olarak yeni başlangıçları birlikte kucaklıyoruz.
Op. Dr. Ozan Andaç Erbil
Genel Cerrahi Uzmanı
Op. Dr. Hakan Teymur
Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı

Obezite için

Tedavi yöntemleri

Obezite tedavisi için ilk adımı atın
ÜCRETSİZ İLK DANIŞMA
İletişim sayfamızdaki formu doldurarak online randevu oluşturabilirsiniz
İLETİŞİM
İSTANBUL-TÜRKİYE
Bizi arayıp hemen randevu oluşturabilirsiniz
ŞİMDİ ARA