Sağlığını elinde tut
Hayatı yaşa, kaçırma!
Hakkımızda
Obezite dünya genelinde her yaştan kişiyi etkileyen kronik bir sağlık sorunudur. Obezitetürk olarak biz alanında tecrübeli cerrahlarımız ile fazla kilolarından kurtulup sağlıklı bir başlangıç yapmak isteyen hastalarımıza en kaliteli hizmetleri sağlamak amacıyla faaliyet gösteriyoruz. Obezitenin gerek fiziksel gerek psikolojik etkileri olduğu gerçeğinden hareketle hastalarımıza 360 derecelik hizmet sunma prensibini benimsiyoruz. Daha mutlu yarınlar mümkün; bu felsefe ile hastalarımızla sonu zaferle bitecek yolculuklara çıkmayı hedefliyoruz.
Misyon
Çağımızın salgınını birlikte yenmek adına uzman kadromuzu sürekli genişletmek, hastalarımıza en kaliteli tedavi seçeneklerini sunarak hayata yeni bir başlangıç yapmalarına aracılık etmek.
Vizyon
Sağlığın korunması ve iyileşmesi adına gerekli çağdaş standartları yakalamak, ileri teknoloji ve kişiye özel tedavi ayrıcalıklarıyla hastalarımıza en kaliteli tedavi seçeneklerini sunmak.
Uzman Ekibimiz
Türkiye’nin alanında uzman ekibi bir arada
Tüp mide ameliyatı, mide balonu uygulaması, mini bypass, RNY gastrik bypass gibi obezite cerrahisi yöntemlerinde ve revizyonel bariatrik cerrahi alanında deneyimli uzman kadromuzla; en yüksek standartlarda hizmet veriyoruz. Hastalarımıza özel tedavi seçeneklerini değerlendiren uzmanlarımızla, hastalarımızın hedeflerine ulaşabilmeleri adına en doğru tedavileri uyguluyor ve süreç boyunca yanlarında olarak yeni başlangıçları birlikte kucaklıyoruz.
Mail richardo@obeziteturk.com.tr
Richardo Kann
Diyetisyen
Hedefleriniz için neler yapıyoruz ?
Obezite tedavisi için aday mıyım?
Kendi çabanızla kilo veremiyorsanız obezite tedavilerine başvurarak yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Peki obezite tedavileri için uygun kriterleri taşıyor musunuz? Tek tıkla öğrenin!